ЖК Сонячна Оселя від 11'900 грн/м2
ЖК Парковая долина от 17'900 грн/м2
ЖК SLoveSky от 16'300 грн/м2
ЖК Прага 2 от 13'950 грн/м2
ЖК Кирилловский Гай от 20'700 грн/м2
ЖК Continent от 10'700 грн/м2

Последние новости: Недвижимость

Партія 'УДАР': Комунальні підприємства повинні заробляти кошти для громади

17.03.2011 | 12:45

Партія «УДАР Віталія Кличка» виступає проти позбавлення мешканців Києво- Святошинського району Київської області коштів, які можуть заробити комунальні підприємства району. Про це заявив голова районного осередку партії Юрій Гелбутівський, повідомляє прес-служба «УДАРу».

Партия Удар«На 17 березня запланована передача Бюро технічної інвентаризації (БТІ) з власності району у власність області. Не доцільно це робити зараз, коли почалося налагодження роботи комунальних підприємств Києво-Святошинського району, – відзначив Юрій Гелбутівський. – Раніше комунальна сфера дійсно не давала бюджету практично нічого: у минулому році тринадцять КП району заробили всього 5 тисяч гривень. Однак із початком роботи нового складу районної ради ми почали змінювати ситуацію.

Фракція УДАРу взяла активну участь у цій роботі, нас підтримали представники інших фракцій. У бюджеті 2011 року ми заклали суму в два з половиною мільйони гривень надходжень від комунальної сфери. І це реальний показник. Наприклад, якщо раціонально організувати роботу, витрати лише одного згаданого БТІ можна зменшити на 1 мільйон 200 тисяч гривень».

Голова Києво-Святошинської районної організації партії УДАР припускає, що передача
БТІ з власності району може бути пов’язана саме з тим, що надходження від комунальних підприємств почали повертати у власність громади району.

«Може бути, що, реформуючи комунальну сферу, ми зачепили чиїсь тіньові схеми, й люди, які за ними стоять, намагаються залишити все, як було. Але слід враховувати інтереси громади Києво-Святошинського району. Зайві 2,5 мільйони надходжень дуже б знадобилися бюджету району. Тому позиція партії УДАР проста: дайте комунальній сфері пропрацювати рік після реформи. І якщо раптом це не принесе заявленого покращення – наша фракція підтримає інші варіанти оптимізації роботу комунальних підприємств», – наголосив голова Києво-Святошинської районної організації партії УДАР.