Лучшие адвокаты найти или добавить
Риелторы Киева выбрать компанию
Бесплатно после регистрации
Лучшие нотариусы найти или добавить

ЖК Британський квартал від компанії «Royal House»: гарантуємо домашній затишок

14.04.2015 | 09:00 Раздел: Недвижимость Украины Источник: meget - недвижимость

Гарантуємо добрі ранки та приємні вечори.

Без имени-1Серед сімейних цінностей українців поряд з любов′ю, щасливим батьківством, вірністю, зв'язком поколінь особливе місце займає власна домівка, де кожна родина почувається безпечно та комфортного.

Тому компанія «Royal House» не просто будує та продає квартири, а створює новий рівень життя ‒ зручного, затишного, комфортного і безпечного.

Для цього було розроблено концепцію клубних будинків - ЖК Британський квартал з вишуканою архітектурою, збудованих за унікальною технологією, із закритою територією, що охороняється, розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням.

ЖК Британський квартал — готові квартири вже в червні 2015 року.

Квартал комфорт — класу в Голосіївському районі м.Києва, складається з 8 клубних будинків виконаних в стилі англійського неокласицизму. Квартири передбачають вільне планування для оптимального планування внутрішнього простору.

  • енергоефективні будинки та індивідуальне опалення, які дозволять економити
  • цілодобова охорона
  • зручне розташування поблизу загальноосвітніх шкіл, дітячих садків, ігрових майданчиків, магазинів, паркінгів.

Гарантуємо британську якість. Щоб гарантувати стабільно високу якість, компанія контролює і реалізує самостійно кожен етап роботи.

У такий спосіб можна оминути посередників, якими були підрядні організації, значно скоротити процес будівництва та зафіксувати доступну ціну на квадратні метри.

Компанія займається як проектуванням, виробництвом стінових модулів та матеріалів для їх утеплення та оздоблення, так і безпосередньо будівництвом і продажем готового житла.

Квартири у житлових будинках клубного типу «Британський квартал» http://britanskiy.com.ua/ , збудовані компанією монолітно-збірним способом зі стінових модулів власного виробництва.

Такий тип будування якісно відрізняється від звичного радянського панельного будівництва і, згідно з нормативами, зазвичай використовувся для будівель підвищеної етажності. Для будинків невисокої поверховості така технологія гарантує додаткову міцність. Крім того, такі будинки енергоефективні, екологічні, зручні.

Стінові модулі виробляються на власному заводі під Києвом. Унікальна технологія була запатентована в Україніґ.

Стінові модулі подаються на будівельний майданчик із зовнішнім оздобленням, утеплені та облицьовані німецькою клінкерною плиткою – тобто повністю готові до монтажу. Таким чином можно позбутись негативного впливу погодних факторів на якість будівництва, що вигідно відрізняє «Royal House» від інших забудовників.

Все вищесказане допомогло «Royal House» стати першою компанією в Україні серед виробників енергозберігаючих матеріалів і технологій, яка отримала Сертифікат з енергоефективності, що підтверджує відповідність продукції згідно з усіма вимогами міжнародного стандарту ISO 14021.

Також компанія впровадила систему менеджменту якості у сфері проектування, виробництва та продажу готових будівельних модулів, залізобетонної та пінополістирольної продукції і віконних систем – і отримала Міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 9001.

ЖК Британський квартал - готові квартири вже в червні 2015 р.

Як відзначають фахівці з нерухомості, нині зростає інтерес до будинків клубного типу.

Основні переваги проживання у ЖК Британський квартал:

  • максимально комфортна для людини висота проживання – невисока поверховість;
  • закрита територія, що охороняється;
  • привабливе архітектурне рішення та вишуканий ландшафтний дизайн прибудинкових територій;
  • розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, садочки, лікарні, школи;

Будинок клубного типу ‒ це відгородженість від галасливого міста, затишок, спокій, комфорт; це так зване співтовариство однодумців.

http://britanskiy.com.ua/

відділ продаж: (044) 300 -11- 01

Ліцензія № 208105 серія АЕ, видана Державно-Архітектурною будівельною інспекцією України у м. Києві 15.11.2013 р. ТОВ "РОЯЛ ДЕВЛОПМЕНТ". Декларація про початок виконання будівельних робіт, зареєстрована ДАБІ України 30.07.2014 р. № ІУ 083142110858.

Rss лента новостей Просмотров: 1040
image