Лучшие адвокаты найти или добавить
Лучшие нотариусы найти или добавить
Бесплатно после регистрации
Риелторы Киева выбрать компанию

Стартував продаж квартир у новій черзі ЖК «Гостомель Residence»

08.11.2021 | 12:42 Раздел: Новостройки Источник: MEGET

Відкрився продаж квартир в 4 та 5 секціях третього будинку ЖК «Гостомель Residence». Наразі в цих секціях інвестори мають змогу придбати смарт-квартири, 1-, 2-кімнатні квартири площею від 21 до 85 кв. м. Також до продажу доступні дворівневі планування на верхніх поверхах та формат garden flat — квартири з окремим входом та власним двориком.

Девелопер пропонує скористатися можливістю придбати квартиру за привабливою ціною.

Нагадуємо, що в «Гостомель Residence» діють програми іпотечного кредитування від банків-партнерів. Менеджери відділу продажу допоможуть підібрати для клієнта зручні умови кредитування за індивідуальними критеріями.

Також в комплексі можна купити квартиру на виплат від забудовника терміном 24 місяці без подорожчання з мінімальним першим внеском 35%.

ЖК Гостомель Резиденс

Довідка

ЖК «Гостомель Residence» — це сучасний багатофункціональний житловий комплекс комфорт-класу, що поєднує житлову та комерційну складову. ЖК розташований в екологічному передмісті Києва — в смт Гостомель, поруч с Бучанським парком, на березі озера. До складу комплексу увійде 5 будинків зручної висотності: перший будинок — 5 поверхів, решта — 7 поверхів. До послуг мешканців буде власна розвинена інфраструктура, що включає наземний паркінг, ігрові зони для дітей, спортивний майданчик з вуличними тренажерами, медичний центр та аптеку, спортивну та художню школу, дитячий садок та центри розвитку для дітей. Територія комплексу буде закритою від сторонніх та під цілодобовою охороною. Додаткову безпеку гарантує відеоспостереження та домофонна система.

Поруч з «Гостомель Residence» відсутня висотна забудова, тому з квартир будуть відкриватися мальовничі види на озеро та парк. Додаткова перевага комплексу — зручне транспортне сполучення з Києвом. Найближча зупинка громадського транспорту за 50 м від комплексу, звідки курсують маршрутки в усіх напрямках — по селищу Гостомель та до м. Буча, до станцій метро «Академмістечко» і ТРЦ Lavina.

Комплекс будується з дотриманням всіх будівельних норм та має всі необхідні дозвільні документи, з якими можна ознайомитися на сайті або у відділі продажу ЖК «Гостомель Residence».

Rss лента новостей Просмотров: 7973
image