ЖК Приватный от $715 за м2
Бесплатно после регистрации

ЖК Петрівський Квартал заявив про ребрендинг на честь свого 10-річчя

13.07.2021 | 15:10 Раздел: Новостройки Источник: Новбуд

Всі цінності, які сформувалися за 10 років існування проєкту відобразилися у новому фірмовому стилі та новому позиціюванні  — “квартал життєфанів”.

Для початку, кілька фактів про ЖК “Петрівський Квартал”.  Це наймасштабніший проєкт в Україні формату Live.Work.Play («місто в місті»), він нагороджений премією IBuild як «Кращий житловий комплекс формату «Місто в місті» у 2017 році. Лауреат 22-ої програми «Людина року — 2017» в номінації житловий комплекс року. 

Петровский квартал

ЖК «Петрівський Квартал» — комплекс для фанатів життя.

Не дивлячись на таку кількість нагород та визнання експертів, команда “Петрівського Кварталу” провела опитування і дослухалася до побажань і  цінностей безпосередньо жителів комплексу. Всі вони справжні фанати життя, для яких важлива наявність середовища для побудови добросусідських відносин, комфорту та якісного відпочинку. Мешканці “Петрівського Кварталу” дружні між собою, кожен намагається докладати власні зусилля для побудови спільного блага.

“Квартал життєфанів!” — саме так звучить нове позиціювання. Кожен його куточок продуманий для формування дружніх стосунків і веселого проведення часу з сім’єю та друзями.

“Жити тут WOW!” — новий заклик, новий слоган оновленої комунікаційної стратегії, яка є універсальною для будь-якого віку.

Метою візуальної айдентики було передати ВАУ-емоцію від атмосфери житлового комплексу. Це яскраві кольори та графічний символ, що нагадує веселе обличчя, пташку або дитячу гойдалку. Кожен у ньому бачить щось “своє”, але виключно позитивне. Айдентика вийшла динамічною — варіації фірмового патерну змінюються залежно від сезону, але незмінними залишається стиль та загальне враження.

Переваги комплексу

Головною перевагою є сама атмосфера, але не менш важливими для жителів комплексу є інші, більш прагматичні фактори. Петрівський знаходиться в селищі Святопетрівське, в екологічно чистому районі за 15 хвилин від Києва. ЖК максимально безпечний — закрита територія з відеоспостереженням та патрулюванням. Широка варіативність організації якісного дозвілля для жителів будь-якого віку, а також розвинена інфраструктура з більш ніж сотнею магазинів, школами, садочками, кав’ярнями та іншими важливими об’єктами — все це про “місто в місті”, але місті на свіжому повітрі, де відсутня метушня мегаполісу. Також у “Петрівському” є власна сервісна компанія, яка піклується про комфорт мешканців. А 6 типів планувань квартир дозволяють обрати найоптимальніший варіант для різних планів на майбутнє.

“Петрівський Квартал” —  це понад  300 об’єктів інфраструктури, більше ніж 300 000 м2 житлового приміщення, 72 будинки та приблизно 15 000 жителів.

Як повідомляє прес-центр девелоперської компанії NOVBUD, друга черга ЖК «Нові Теремки» і ЖК "Квартал Крюківщина" вже введені в експлуатацію.

Rss лента новостей Просмотров: 4812
image