Бесплатно после регистрации
ЖК Трояндовый от 23000 грн/м2
ЖК Приватный от $650 за м2
застройщик г.Бровары

Міжнародний ЕкспоФорум будівництво, архітектура, нерухомість 2018

25.09.2018 | 15:12 Раздел: Происшествия и события Источник: meget - недвижимость

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» запрошує відвідати галузеві заходи, які відбудуться в рамках Міжнародного Експофоруму «Будівництво, архітектура, нерухомість 2018» - головної комунікаційної бізнес-платформи для фахівців будівельної галузі.

Форум відбудеться за підтримки: Міністерства регіонально розвитку будівництва та ЖКГ України, Будівельної палати України, Національної спілки архітекторів України, Асоціації міст України.

Основою ЕкспоФоруму є масштабна та змістовна програма ділових заходів з актуальних питань будівельної галузі. На три дні ЕкспоФорум стане бізнес-майданчиком для будівельників, представників проектних організацій, владних структур, архітекторів та дизайнерів, де будуть обговорюватися та розглядатися актуальні питання їх діяльності.

Запрошуємо взяти участь та відвідати заходи:

 • Круглий стіл «Реалізація державних та регіональних житлових програм – шлях до вирішення проблем забезпечення житлом громадян, які потребують соціального захисту». (26 вересня, 12:00, конф.-зал №8)
  Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Будівельна палата України.
 • Галузева конференція «Якість.now.ua». (27 вересня, 11:00, конф.-зал №8) В рамках заходу, лідери українських бізнес-компаній обговорюватимуть з міжнародними експертами закордонні практики, подискутують щодо проблем фактичної імплементації регламенту та розберуть з представниками державного сектору наболілі питання в сфері синхронізації українського та європейського законодавства і ринкового нагляду.
  Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», офіс ефективного регулювання (BRDO) та Український центр сталевого будівництва. За офіційної підтримки Міністерства регіонально розвитку будівництва та ЖКГ України. 
 • Марафон проектів. (27 вересня, 11:00, спеціальна локація)
  Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Партнер: Національний союз архітекторів України. Це вже 4 Марафон в рамках заходу, який щороку восени збирає близько 100 провідних фахівців будівельної галузі. Цього року аудиторії будуть доступні проекти аеропорту, котеджних містечок та малоповерхової забудови, проекти благоустрою центральних частин столиці, реалізація яких щойно розпочнеться. Цей масштабний захід - чи не єдина можливість водночас та на одній локації обговорити найактуальніші питання будівництва сьогодення з колегами та авторитетними фахівцями галузі.
 • Міжнародна лабораторія архітектури. (26 вересня, 13:00, спеціальна локація)
  Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», журнал «Дом і інтер’єр», Балтійський архітектурний центр, Expodesign. До уваги відвідувачів та учасників ЕкспоФоруму серія семінарів та майстер-класів провідних архітекторів та дизайнерів України та зарубіжжя, серед яких Петерис Баярс, засновник та керівник бюро Outofbox (Латвія), Угис Шенбергс, засновник та керівник бюро Uģis Šēnbergs, arhitekts (Латвія), Влад Голдаковський (Goldakovskiy Group Architects), Антон Олійник, архітектор BURO-O та багато інших.
 • Вперше в рамках заходу! фестиваль будівельного сервісу. (26 вересня, 11:00 - 17:00, спеціальна локація) Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Задача фестивалю - показати виробникам і продавцям необхідність розвитку монтажного сервісу, а також його роль в підвищенні кількості продажів. Експофорум на три дні стане комунікаційним майданчиком для підвищення професійного рівня будівельного сервісу, просування інноваційних підходів в удосконаленні сервісу для споживача. Під час проведення фестивалю проходитимуть майстер-класи з монтажу вікон, дахів, фасадів, стель, штукатурки та ін.
 • Архітектура. дизайн. Культурний код (28 вересня, 11:00, спеціальна локація)
  Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Європейська школа дизайну, фонд «Культурний код». В заході візьмуть участь Влодко Зотов - архітектор, міський планувальник. Виктор Герасименко - архітектор і засновник SYNECTICA, Євген Урвачов -директор, CEO-гуру компанії Best Brands & Friends, Кирилл Цуман, Любов Титаренко – InLab та багато інших.

Уся програма, представлена на ЕкспоФорумі, є унікальною. Відвідавши в рамках форуму вищезазначені та інші заходи, ви матимете можливість:

 • поспілкуватися з провідними фахівцями будівельної галузі;
 • взяти участь у дискусіях;
 • отримати ексклюзивну інформацію «з перших вуст» від керівників і фахівців будівельної галузі, найвідоміших практикуючих архітекторів України.

Дата проведення: 26 - 28 вересня 2018.
Місце проведення: МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйон №2.

Замовлення запрошень на сайті www.invitation.kiev.ua
Детальна інформація на сайті www.comfort-house.kiev.ua

Rss лента новостей Просмотров: 3808
image