Лучшие адвокаты найти или добавить
Лучшие нотариусы найти или добавить
Бесплатно после регистрации
Риелторы Киева выбрать компанию

Інноваційні стандарти ЖК Науковий

04.12.2015 | 17:30 Раздел: Недвижимость Украины Источник: meget - недвижимость

Різноманітне планування, якісне оздоблення фасаду та наявність консьєрж-сервісу - все це критерії житла Комфорт-класу.

ЖК "Науковий" - одна з небагатьох новобудов столиці, яка має всі ці переваги, проте залишається доступним та надійним житлом економ-класу.

Затишною має бути не лише оселя. Саме тому вхідна група комплексу, місця загального користування, виконано з якісних матеріалів, які милують око стильним та сучасним дизайном. Задля зручності та комфорту мешканців, сходові марші оздоблено надійними перилами із нержавіючої сталі.

А у кожній квартирі встановлено тестований у Німеччині двокамерний профіль WDS, вироблений на передових австрійських та італійських екструзійних лініях. Який має гігієнічний сертифікат, що підтверджує його безпечність для вашого здоровя.

Власники квартир ЖК "Науковий" забудуть що таке про планові відключення гарячої води, холодні квартири та часті ремонтні роботи, завдяки автономній котельні комплексу. Її призначення - забезпечувати тепло та гаряче і холодне водопостачання до кожної оселі. Іх вражаючий строк експлуатації - 50 років.

А щоб тепло на довго залишалось у квартирі, забудовник подбав про його збереження. Теплоізоляцію виконано "мінватою" - матеріалом, що перешкоджає розповсюдженню вогню, майже не пропускає вологу та є екологічним. Ця перевага важлива для алергиків та мешканців з маленькими дітьми.

Визначальною особливістю ЖК "Науковий" є розміщення у надзвичайно затишному спальному районі столиці, неподалік від ділового центру.

Краєвид, що відкривається з вікон будинку, жодного не залишить байдужим.

Система «Розумний ДІМ» Варто лише завантажити на свій телефон або планшет зручний і компактний інтерфейс, і ваша квартира завжди буде у вас під рукою.

До того ж, власники квартир ЖК “Науковий” одними з перших в Україні, хто перейшов на справжньоєвропейський рівень комфорту. Змініть своє життя сьогодні!

Rss лента новостей Просмотров: 1306
image