Бесплатно после регистрации
ЖК Приватный от $715 за м2

Ринок нерухомості – очікування та сподівання українців

13.08.2014 | 12:30 Раздел: Недвижимость Украины Источник: meget.kiev.ua

Сьогодні в Україні досить важка та нестабільна ситуація, економічні показники продовжують різке падіння, соціальна та політична обстановка надзвичайно напружена.

novostroyka Незважаючи на це, життя продовжується і «квартирне» питання залишається актуальним для більшості.

Особливо гостро воно постає і для тих, хто намагається покращити свої житлові умови, і для тих, хто намагається зберегти свої накопичення, вкладаючи гроші в нерухомість, що будується, як високоліквідний актив в умовах нестабільної економічної ситуації й недовіри до надійності банківської системи.

Багатьох хвилює, чи продовжать забудовники розвивати свої проекти, чи збережуться темпи будівництва та чи будуть вчасно вводитись в експлуатацію будинки.

Основним негативним чинником, що впливає на падіння реального сектору економіки продовжує залишатись війна на Сході країни. Напруження та негативні очікування дестабілізують,практично, всі галузі економіки, в тому числі і будівельну, яка є одним з основних локомотивів економіки. Тому першочерговим завданням влади має бутизбереження темпів будівництва та об’ємів введеного в експлуатацію житла за рахунок підтримки забудовників, вдосконалення Податкового Кодексу та реформування дозвільної системи, а також збереження програми «Доступне житло».

Попри всі негативні обставини, які зараз відбуваються в Україні, можна з упевненістю сказати, що найбільш потужні забудовники з бездоганною репутацією і стабільним фінансуванням, незалежним від надходжень за рахунок продажів, продовжують зводити свої об’єкти. Серед таких компаній можна виділити компанію «Інтергал-Буд», яка вже 11 років зводить житлову і комерційну нерухомість у 6 областях Україні.

Незважаючи на валютні коливання, компанія «Інтергал-Буд» запропонувала фіксацію вартості квадратного метра при купівлі квартир у розстрочку на всіх своїх об'єктах. Також компанія пропонує різні програми лояльності, серед яких знижки до 10% та лояльний фіксований курс гривні по відношенню до долара США.

«Інтергал-Буд» не припиняв роботи на своїх об'єктах і в 2008-2009 роках і зараз продовжує успішно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, продовжуючи будівництво на всіх майданчиках. Свою надійність компанія «Інтергал-Буд» підтверджує високими темпами будівництва і вчасно зданими об'єктами.

Одним з найкращих прикладів надійності компанії є житловий комплекс «Малахіт», який підтвердив свою нагороду «Випереджаючи час» від «Ревізора новобудов» достроковим завершенням будівництва будинку №1.

Згідно графіка будівництва були введені в експлуатацію житлові будинки № 5 та № 6 житлового комплексу «Паркові Озера». Вже зараз відбувається заселення щасливих родин у ці будинки.Продаж будинків №8 та №17 у комплексі «Паркові Озера» було розпочато на високій ступені готовності, що в черговий раз підтверджує фінансову незалежність забудовника від надходжень від продажу квартир. Обидва будинки будуть введені в експлуатацію вже у І кварталі 2015 року.

Також триває будівництво нових об'єктів компанії ЖК «Лук'янівський» по вул. Мельникова, ЖК «Деміївка» по вул. Деміївській і наступних черг житлових комплексів «Паркові Озера» і «Яскравий».

Про компанію: Компанія "Інтергал-Буд" заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. За час своєї діяльності "Інтергал-Буд" реалізував більше 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 600 000 кв. м.

Rss лента новостей Просмотров: 1423
image