Бесплатно после регистрации
ЖК Приватный от $715 за м2

Альянс Новобуд та Cityconsult Development ввели в експлуатацію одразу два будинки

17.09.2021 | 11:47 Раздел: Новостройки Источник: meget - недвижимость

Забудовник «Альянс Новобуд» та девелопер Cityconsult Development ввели в експлуатацію одразу два будинки в Броварах. Мова йде про будинок №12 ЖК «Лісовий квартал» та будинок №1.1 в ЖК Krona Park II. Загальна площа будинків складає понад 25 000 кв.м, кількість квартир у готових будинках – 175.

ЖК Лесной квартал

Житловий комплекс Krona Park II будується в центрі міста Бровари, поруч із парком і лісом та складається із 16 житлових будівель з комерційною інфраструктурою та об’єктів соціального призначення. Тут є школа, дитячий садок, стадіон, медичний центр тощо. Забудовник приділяє особливу увагу благоустрою території всього житлового комплексу, щоб майбутні мешканці змогли з повним комфортом та задоволенням проводити свій час поруч із домом.

Житловий комплекс «Лісовий квартал» створений за форматом «місто в місті», має власну розвинену внутрішню соціально-побутову інфраструктуру, наземний паркінг, спортивні та дитячі ігрові локації для веселого дозвілля найменших мешканців. Вдале розташування дозволяє пішою ходою дістатися до центру міста, парку та лісу, дорога до Києва займає близько 20 хвилин.

Над проектами працювала команда одного із ТОПових забудовників та девелоперів Київського регіону. Застосовувались прогресивні технології та сучасний підхід в організації територій. За час будівництва житлові комплекси були відзначені професійними українськими на міжнародними преміями у сфері нерухомості, тож мешканці можуть пишатися своїм вибором.

Найближчим часом розпочнеться процес переглядів та інвестори отримають ключі від власних квартир. Щирі вітання новим мешканцям та довгих і щасливих років у нових оселях!

Rss лента новостей Просмотров: 4964
image