ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2
ЖК RiverStone от 43'545 грн/м2
КГ Новая березовка от 85'000 $
ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2
ЖК Лавандовый от 19'647 грн/м2
ЖК Крона парк 2 от 19'005 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!
ЖК Montreal House скидки до 260 000 грн
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $

Довіреність на розпорядження автомобілем

ДОВІРЕНІСТЬ

Місто Київ, дві тисячі п’ятого року, ______ місяця, ______ числа.

Я, ПІБ (ІН 1111111111), паспорт СО ___, вид. 27.01.___року ___РУ ГУ МВС України в місті Києві), який зареєстрований і проживаю за адресою : м. Кив, вул. _____, __ кв. 101, цією довіреністю уповноважую
ПІБ____, який проживає в м. Києві, пр-т _____, __ кв. 42

вчиняти наступні правочини від мого імені :

РОЗПОРЯДЖАТИСЬ: ПРОДАТИ, ОБМІНЯТИ, ЗАСТАВИТИ, в забезпечення, як моїх так і третіх осіб зобов’язань, належним мені, на підставі свідоцтва про реєстрацію ТЗ КІС № _____, виданого МРЕВ-___ ДАІ м. Києва _______ року, автомобілем фабричної марки “__________”, випуску _______року, двигун № ___, кузов № ___, шасі № ____, реєстраційний номер _____, зареєстрований МРЕВ-__ УДАІ ГУ УМВС України в м. Києві 25.03.___року.
ЗНЯТИ З ОБЛІКУ в органах ДАІ вищезазначений автомобіль.
КЕРУВАТИ, КОРИСТУВАТИСЬ вказаним автомобілем до часу його відчуження і передачі набувачу.
ЗДІЙСНЮВАТИ необхідні ремонтні, профілактичні роботи, за власним розсудом міняти колір автомобіля, його агрегати, в тому числі номерні, з відповідною наступною їх реєстрацією.
ПРЕДСТАВЛЯТИ МОЇ ІНТЕРЕСИ з цих питань перед усіма фізичними та юридичними особами.

Для виконання цієї довіреності уповноважую його подавати від мого імені документи та заяви, в тому числі і про те що автомобіль є моєю особистою приватною власністю*, одержувати необхідні довідки та документи, провадити експертні дослідження щодо ціни та технічного стану вказаного автомобіля, сплачувати необхідні платежі, в тому числі дорожній збір, укласти вказані вище договори, визначаючі ціну та інші умови на свій розсуд, одержати належні мені гроші, а також виконувати всі інші дії, необхідні для виконання цієї довіреності.

Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною - довірителем та вказаним представником.

Зміст ст. ст. 239, 240, 241, 247 – 250, 1000-1009, 1187 Цивільного кодексу, ст. ст. 60-65 Сімейного кодексу, статті 1.2, 12 Закону „Про податок на доходи фізичних осіб”, мені нотаріусом роз’яснено.

Мені відомо про мої права та обов’язки і податкові зобов’язання як довірителя, та можливу відповідальність як власника джерела підвищеної небезпеки.

Довіреність видана з правом передоручення, строком на ________, тобто по __________ року.

ПІДПИС ____________________

Місто Київ, __________2005 року. Ця довіреність посвідчена мною, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу. Довіреність підписана гр. ______у моїй присутності. Особу його (її) встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати : за посвідчення – 90,63 гривень, вартість бланка 6,40 гривень, вартість реєстрації 2,97 гривень.

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

* При відчужені, заставі авто представник зобов’язаний надати нотаріально посвідчену згоду подружжя власника авто. Якщо власник авто неодружений, або придбав авто коли не перебував у шлюбі, то такий напис необхідний для того , щоб представник зміг від імені власника подати відповідну заяву. (п.45 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій)

Источник: Meget
Перепечатка материалов только с письменного разрешения редакции