ЖК Лавандовый от 18'025 грн/м2
ЖК Крона парк 2 от 15'700 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE от 48'879 грн/м2
ЖК Millenium State от 18'135 грн/м2
ЖК RiverStone от 34'061 грн/м2
Центральный Premium от 18'900 грн/м2
ЖК Montreal House от 43'401 грн/м2
ЖК Vlasna от 17'000 грн/м2
ЖК Madison Gardens от 16'725 грн/м2
ЖК Идея от 14'250 грн/м2
ЖК Центральный 2 от 19'170 грн/м2
ЖК Новая Конча Заспа от 16'500 грн/м2

Довіреність на реєстрацію права власності на придбану квартиру, оформлення прописки та здійснення ремонту

ДОВІРЕНІСТЬ

Місто Київ, дві тисячі п’ятого року, ______ місяця, ______ числа.

Я, ПІБ (ІН), що зареєстрований і проживаю за адресою : м. Кив, вул. _____, __ кв. 101, цією довіреністю уповноважую
гр. ____ПІБ____, який проживає в м. Києві, пр-т _____, __ кв.

вчинити наступні правочини від мого імені :

ОФОРМИТИ в КП „Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна” державну реєстрацію права власності на належну мені за договором купівлі-продажу, посвідченого, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу _________2005 року за реєстр. № ___ і зареєстрованого у реєстрі правочинів за реєстр. № _______________________ квартиру № ____(___) у будинку № __(___) по вулиці ____в місті Києві.

ПРЕДСТАВЛЯТИ мої інтереси, як власника вищезазначеної квартири, перед всіма фізичними та юридичними особами, в т.ч органах ЖЕКів, АТС, паспортних відділах, підприємствах Київенерго, місцевих органах влади, тощо, з усіх питань, що стосуються оформлення належної експлуатації вищевказаної квартири, в т.ч. з питань оформлення права проживання у придбаній квартирі (постановки та зняття з реєстраційного обліку як мене так і третіх осіб), переоформлення (оформлення) на моє ім’я право користування телефонним номером, електричною енергією, комунальними послугами, тощо.

ЗДІЙСНИТИ ПОТОЧНІ РЕМОНТНІ РОБОТИ вищезазначеної квартири, визначаючи кошторис, строки та інші умови на свій розсуд, в тому числі з правом переобладнання приміщень, за умови дотримання вимог чинного законодавства.

Для виконання цієї довіреності уповноважую його :

  • подавати від мого імені заяви, одержувати необхідні довідки та документи, в т.ч. подати мій паспорт на реєстрацію і одержати його з відповідною відміткою, підписуватись за мене, розраховуватись за мене;
  • укласти, визначаючі ціну та інші умови на свій розсуд, від мого імені договори, що безпосередньо необхідні для виконання цієї довіреності, в т.ч. на користування електроенергією, обслуговування прибудинкової території, користування телефонним номером, найму (підряду) для здійснення ремонтних робіт, а також вчиняти всі інші юридично значимі дії, які необхідні для виконання цієї довіреності.

Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною - довірителем та вказаним представником.

Зміст ст. ст. 239-241, 247 – 250, 1000-1010 Цивільного кодексу України мені роз’яснено.

Довіреність видана строком на ________, тобто по __________ року.

ПІДПИС ________________________________________________

Місто Київ, __________2005 року. Ця довіреність посвідчена мною, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу. Довіреність підписана гр. ______у моїй присутності. Особу його (її) встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за № Д - __________.
Стягнуто плати : за посвідчення – 43,60 гривень, вартість бланка 6,40 гривень.

Приватний нотаріус

Источник: Meget
Перепечатка материалов только с письменного разрешения редакции