КГ Новая березовка от 85'000 $
ЖК Лавандовый от 19'647 грн/м2
ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!
ЖК Montreal House скидки до 260 000 грн
ЖК RiverStone от 43'545 грн/м2
ЖК Крона парк 2 от 19'005 грн/м2
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $
ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2

Довіреність для дій закордоном - отримання пенсії

ДОВІРЕНІСТЬ

Місто Київ, дві тисячі п’ятого року, ______ місяця, ______ числа.

Я, КУЩЕНКО МАРІЯ ______, (Кushchanka Maria), гром. Республіки Бєларусь (паспорт серія Р BLR № _____, вид. _________р. _____РАУС Гомельської області), зареєстрована за адресою: Республіка Бєларусь, Гомельська область, ____район, с. _____, вулиця _____, буд. ____, тимчасово мешкаю в місті Києві, проспект _______, б. ____ кв. ____

цією довіреністю уповноважую,

КУЩЕНКА ЛЕОНІДА _______, гром. України, який проживає за адресою: місто Київ, проспект проспект _______, б. ____ кв. ____

ОДЕРЖУВАТИ належну мені пенсію та інші грошові суми (виплати, перекази, компенсації, тощо).

ПРЕДСТАВЛЯТИ МОЇ ІНТЕРЕСИ перед всіма державними установами підприємствами, організаціями, в тому числі в банківських установах, поштових відділеннях з вище перелічених питань.

Для виконання цієї довіреності уповноважую його подавати від мого імені заяви, одержувати необхідні довідки та документи, в одержанні грошей розписуватись за мене, а також виконувати всі інші юридично - значимі дії.

Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною - довірителем та вказаним представником строком на _____ і дійсна по _________року, без права передоручення повноважень третім особам.

 

ПІДПИС ______________

Місто Київ, Україна, _______ року. Я, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, посвідчую, що наведена вище довіреність вчинена гр. _______, яка зареєстрована за адресою: Республіка Бєларусь, Гомельська область _______ район, с. _____, вулиця ___, буд. __, тимчасово мешкає в місті Києві, проспект _____, б. ___ кв. ___, котра особисто з’явилась до мене, відома як особа, зазначена в довіреності, особисто підписала її у моїй присутності і належним чином підтвердила мені оформлення цієї довіреності. При цьому засвідчую вірність перекладу тексту довіреності з української мови на російську. У зв’язку з похилим віком та хворобою _____., довіреність посвідчено за адресою: місто Київ, вулиця ____, ___ кв.____.
Зареєстровано в реєстрі за №
Одержано плати - за оформлення – 113,60 гривень, вартість бланка – 6,40 гривень.

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

Источник: Meget
Перепечатка материалов только с письменного разрешения редакции