ЖК Крона парк 2 от 19'005 грн/м2
ЖК RiverStone от 43'545 грн/м2
ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!
ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2
ЖК Лавандовый от 19'647 грн/м2
КГ Новая березовка от 85'000 $
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $
ЖК Montreal House скидки до 260 000 грн
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2

Шлюбний договір між подружжям не складний

Фабула шлюбного договору:

Розподіл майна подружжя. За домовленістю між ними гараж і квартира, які були куплені в період шлюбу. будуть власністю чоловіка, який компенсує дружині частину їх вартості. Гараж був оформлений на ім’я чоловіка, а квартира різними договорами по ½ частині на кожного із подружжя.

Шлюбним договором гараж і 1/2 частина квартири (чоловіка) із спільної сумісної власності визначені особистою приватною власністю чоловіка. Цього договору достатньо - ніяких інших угод не потрібно і в подальшому він розпоряджається ними самостійно.

Щодо 1/2 частини квартири, яка була оформлена на ім’я дружини, 1/4 стала особистою власністю чоловіка на підставі окремого свідоцтва ( при продажу економиться на сумі податку, так як 1/4 залишається майном, що придбане до 2004р.), а 1/4 була продана на підставі окремого договору (також економія на оформленні, сплаті різних платежів).

Договір дарування невигідний, так як шлюб вже розірваний (13% податок) і при продажу той же податок стягується з всієї суми договору, а не з різниці. Крім того, в договорі купівлі-продажу можна показати всю суму компенсації дружині.

Договір про розподіл майна подружжя

Місто Київ, дві тисячі п’ятого року, _____ місяця, двадцять дев’ятого числа

Ми, ПІБ_1 (ІН 1111111111), який зареєстрований і проживає за адресою: місто Київ, вулиця ______, ___ кв. ___, та

ПІБ_2 (ІН 2222222222), яка зареєстрована і проживає за адресою: місто Київ, вулиця ______, ___ кв. ___, , (надалі Сторони або Подружжя) уклали цей договір про таке:

1. Подружжя перебували в шлюбі з 29 квітня 1992 року по 22 лютого 2005 року. (факт реєстрації шлюбу підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу IV-БК _______, виданий 29 квітня 1992 року відділом ЗАГСу _____ району міста Києва, запис № ___, факт розірвання підтверджується відповідним свідоцтвом 1-БК _______, виданим 22 лютого 2005 року відділом РАЦС _________ РУЮ міста Києва, запис № _____).

2. Шлюбний договір та договір про правовий режим майна Подружжям не укладався.

3. На дату укладення цього договору Сторони проживають окремо, спільного бюджету не ведуть, фактичних шлюбних відносин не підтримують.

4. За час спільного проживання у спільну сумісну власність Подружжя було набуто майно, а саме:

  • гараж за номером ____ (_____), поверх № __ у ГБК «_____» по вулиці ______, ____ в _________________(колишньому _______) районі міста Києва, який придбаний на ім’я ПІБ_1 на підставі договору купівлі-пролажу, посвідченого ______, державним нотаріусом Першої Київської державної нотаріальної контори, 30 березня ____року за реєстровим № ______та зареєстрованого Київським міським бюро технічної інвентаризації 19 квітня ____року у реєстрову книгу за № ___, за реєстр. № _____;
  • 1/2 (одна друга) частина квартири за номером ____(______) у будинку за номером ___(_________) по вулиці __________в місті Києві, придбаної на ім’я ПІБ_1 на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого ______, державним нотаріусом Одинадцятої Київської державної нотаріальної контори, 21 лютого _____року за реєстровим № ______та зареєстрованого Київським міським бюро технічної інвентаризації 07 березня ____ року у реєстрову книгу за № ______;
  • 1/2 (одна друга) частина квартири за номером ____(______) у будинку за номером ___(_________) по вулиці __________в місті Києві, придбаної на ім’я ПІБ_2 на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого ______, державним нотаріусом Одинадцятої Київської державної нотаріальної контори, 21 лютого _____року за реєстровим № ______та зареєстрованого Київським міським бюро технічної інвентаризації 07 березня ____ року у реєстрову книгу за № ______;

5. Цим договором сторони визначили наступний порядок розподілу спільної сумісної власності:

5.1. гараж за номером ___ (______), поверх № __ (____) у ГБК «_____» по вулиці _____, ____ в __________(колишньому ________) районі міста Києва, який придбаний на ім’я ПІБ_1 є його особистою приватною власністю. Подальше володіння, розпорядження і користування ним здійснюється ПІБ_1 самостійно, на власний розсуд і не потребує додаткової згоди ПІБ_2.

5.2. 1/2 (одна друга) частина квартири за номером ____(______) у будинку за номером ___(_________) по вулиці __________в місті Києві, придбаної на ім’я ПІБ_1 є його особистою приватною власністю. Подальше володіння, розпорядження і користування нею здійснюється ПІБ_1 самостійно, на власний розсуд і не потребує додаткової згоди ПІБ_2.

5.3. 1/4 (одна четверта) частина квартири за номером ____(______) у будинку за номером ___(_________) по вулиці __________в місті Києві, придбаної на ім’я ПІБ_2 є особистою приватною власністю ПІБ_1 про що буде оформлене відповідне свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя.

5.4. 1/4 (одна четверта) частина квартири за номером ____(______) у будинку за номером ___(_________) по вулиці __________в місті Києві, придбаної на ім’я ПІБ_2 буде особистою приватною власністю ПІБ-1 , на підставі окремого договору купівлі-продажу.

6. В цьому договорі, сторони, за власним розсудом, розуміючі значення своїх дій, відповідно до ст. 70 Сімейного кодексу, відійшли від рівності часток при розподілі майна. Доплата за цим договором не здійснюється.

7. Після підписання цієї угоди майнові претензії сторін, щодо вище переліченого майна, вважаються врегульованими; подальше їх відчуження не потребує згоди іншого подружжя.

8. Сторони у присутності нотаріуса підтверджують, що в них відсутні обставини, які примусили їх укласти цей договір на невигідних стосовно себе умовах, а також те, що вони отримали від нотаріуса всі роз’яснення стосовно укладеного договору і ніяких зауважень, доповнень до цього договору не мають. Цей договір підписується сторонами добровільно, при здоровому розумі та ясній пам’яті, зміст статей законодавства, які зазначені у договорі нам відомі та зрозумілі.

9. Витрати по оплаті посвідчення договору сторони несуть в рівних частках.

10. Зміст ст. ст. 190 Кримінального кодексу України; ст. 11, 14 Закону України про податок з доходів фізичних осіб, ст.ст. 60-71 Сімейного Кодексу, нам що підписали договір, нотаріусом роз’яснено.

11. Цей договір складено в 3-х примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один з примірників залишається в справах приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу __________. (реєстраційне посвідчення № 224, вид. Управлінням юстиції м. Києва 26.10.1998р.), а інші видаються Сторонам.

12. Цей договір набуває чинності після його підписання сторонами та нотаріального посвідчення

ПІДПИСИ:
ПІБ-1 ПІБ-2

Місто Київ, __________2005 року.
Цей договір посвідчено мною, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.
Договір підписано сторонами у моїй присутності. Особу сторін, які підписали договір встановлено, їх дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за №
Стягнуто плати – ____________гривень, вартість двох бланків - 12.80 гривень.

Приватний нотаріус

Источник: Meget
Перепечатка материалов только с письменного разрешения редакции