ЖК Edelweiss House от 36'600 грн/м2
ЖК GENESIS от 18'000 грн/м2
ЖК Идея от 14'000 грн/м2
ЖК Прага 2 от 14'000 грн/м2
ЖК Twin House от 17'860 грн/м2
ЖК Милые квартиры от 7'800 грн/м2
ЖК Кассиопея

Новостройка в Киеве

Киев, Днепровский район

Готовность: строится

Новостройка бизнес-класса

Продажа:
продажи завершены

АТ АКБ "Аркада"

Посмотреть контакты
отдела продаж
Оценить
Рейтинг: оценок 7
908  

Отзывы о ЖК Кассиопея. Киев, Днепровский район

Положительные: 3
Негативные: 0
Оставить отзыв
Администрация портала не несет ответственности за объективность оставленных отзывов. Помните, что отрицательные отзывы могли быть добавлены и конкурентами застройщика
Наталья: 24.09.2018 15:42
Комплекс очень даже хороший. Когда заехали туда все понравилось.
Комментировать/Ответить
Лана: 05.09.2018 15:45
Та саме планування і район ЖК хороший. Ціни на квартири були доступні, тому доволі швидко вони розійшлись. Стосовно ремонту, то доволі чи мало часу витратили на прийняття рішення. Спочатку хотіли самі, щоб не витрачати кошти дарма, потім проаналізували та прикинули, що це буде не вигідно, тому що серед нас ніхто не дизайнет і не будівельник) Були думки найняти брагаду робочих, але вони зараз такі не надійні, а кошти беруть чималі. Одного разу чоловік натрапив на сайт компанії з ремонту, в них виявилось доволі цікаве рішення. ну і що, що вже є готові розроблені дизайнерські проекти і вони повторюються серед інших квартир, зате підписується договір, є чітка компанія людей що виконують ремонтні роботи під ключ, все прописано в договорі, є всі гарнатії на роботи. Нам з чоловіком навіть не довелось відвлікатись. Також дизайн топового ріщення вони адаптували під нашу квартиру, внесли декілька поправок. Що сказати ми довольні сівпрацею з "Time Build". Кожн має робити вибір сам. але для тих хто не визначився раджу проглянути)
Комментировать/Ответить
Нагасаки: 22.11.2013 13:15
планировки не совсем понятные, потолки вроде обещают быть по 3 метра, хотя это должен компенсировать метраж квартир, также расположение довольно хорошее, перед глазами Днепр, а ночной Днепр думаю каждый знает насколько хорош) правда цены скачут вверх вниз, нужно ловить момент с подходящим предложением =))
Комментировать/Ответить

Популярные Новостройки