ЖК Радужный
Киев, Днепровский район

ул.Вершигоры 9г

Контакты продавца
Продажа: цена не указана

Готовность: заморожен

Новостройка бизнес-класса

Просмотров: 21633

Отзывы о ЖК Радужный. Киев, Днепровский район

Положительные: 0
Негативные: 0
Оставить отзыв

seros 26.11.2013 14:02 Ответить на отзыв

сам проект довольно интересный и привлекательный, рядом есть в принципе все необходимое, особенно это касается садика, а также транспортной развязки, хотя на машине можно застрять без проблем в пробке...

Александр 14.08.2014 18:19 Ответить на отзыв

не надо нам вашей стройки и тем более возле садика в притык..Уберайтесь вон

олеся 25.09.2014 10:30 Ответить на отзыв

строить нельзя. детских садиков на массиве почти нет - мест для детей и своих не будет. лучше высадить мини-парк и поставить мини-тренажори как на русановке, что бы дети занимались спортом. озеро и правда есть, но то количество людей, которые живут рядом и приезжают отдохнуть здесь его гробит (вода грязная, потому что наш народ не любит убирать за собой мусор. И вообще массиву более 30 лет, новых построек он не выдержит, дышать будет нечем.

олеся 20.11.2014 11:27 Ответить на отзыв

Після протестів на Осокорках ці "будівельники нової влади" крадучись вранці 20 листопада 2014 приїхали відбирати пісок та шматок ділянки на Райдужному масиві. Мешканці масиву ведуть себе рос. "равнодушно" та навіть не здогадуються, що ця новобудова може затягнутись на роки. Дивує те, що люди своїми діями та байдужістю дають можливість "забудовникам" заробляти гроші на їхньому опаленні будинків та воді, адже пісок вивозять із ділянки де розташовані комунікації всього району. Якщо "біда" прийде, то прийде в кожну квартиру. Дивує байдужість батьків, діти яких будуть перебувати в небезпеці, адже садочок та коледж знаходяться майже на так званому "будівництві". А раптом щось станеться, цеглина впаде не туди або відро з краскою звалиться. Сьогодні все можна зупинити, а завтра буде завтра. Хочеться запитати у міської влади: А де ж громадські слухання, чому порушуються права мешканців масиву. Невже наша влада така бідна, постійно хоче заробляти на скандальних новобудовах. Чому не побудували нову початкову школу, руїни якої і досі знаходяться поруч із зруйнованим задля цього шкільним стадіоном. Масив жив без цього будівництва і далі хоче жити у спокої, а кому сильно кортить купіть собі будинок у Кончі-Заспі та здавайте його в аренду.