ЖК SLoveSky от 16'300 грн/м2
Белый Шоколад. City Lake от 9'490 грн/м2
ЖК Urban Park от 17'500 грн/м2
ЖК Continent от 10'700 грн/м2
ЖК Парковая долина от 17'900 грн/м2
ЖК Прага 2 от 13'950 грн/м2
ЖК RYBALSKY (Рыбальский)

Набережно-Рыбальская дорога

Киев, Подольский район

Готовность: строится

Новостройка комфорт-класса

Продажа:
от 24 969 грн /м2

SAGA Development / Perfect Group

Посмотреть контакты
отдела продаж
Оценить
Рейтинг: оценок 1
1622  

Отзывы о ЖК RYBALSKY (Рыбальский). Киев, Подольский район

Положительные: 1
Негативные: 0
Оставить отзыв
Администрация портала не несет ответственности за объективность оставленных отзывов. Помните, что отрицательные отзывы могли быть добавлены и конкурентами застройщика
Роксолана: 31.03.2018 15:35
Нещодавно придбала квартиру першої черги в ЖК "Рибальський". Саме планування квартири спободалось, тоу в принципі і зробила свій вибір на користь саме цього ЖК. Трішки затягнули із викнанням робіт, але позитивно те, що вже влітку зможу в*їхати в свою оселю. Зараз питання постало в форматі ремонтних робіт. Хочеться підкреслити всі простори моєї квартири і вибрати компанію, що допоможе мені це здійснити. Головна умова - оперативність виконання всіх необхідних робіт. Буду вельми вдячна, якщо хтось підкаже.
Комментировать/Ответить
Лариса: 01.04.2018 21:12
Доброго дня, Роксолано, ми з чоловіком також зіштовхнулись з цим неподобством. Все починалось так добре, квартира захопила дуже. А потім - Бац! все затягнулось. Не знали спочатку що робити, думали скаржитись, але який з того толк. Тому чоловік, так як і ви зараз, почав задумуватись над ремонтом, проте ми за доволі короткий термін визначились. Зробили вибір на користь досвідченої ремонтної компанії. Довго не думали, тому що всю детальну інформацію отримали з їх сайту, де всі ключові моменти яскраво висвітлені. Звернулись вже з конкретними питаннями і зараз ведемо активну співпрацю. Все подобаться, затримок не має.
Комментировать/Ответить

Популярные Новостройки