Якщо ви коли-небудь стикалися з виробництвом брикетів або є досвідченим власником цілого підприємства, що брикетує, то вам, мабуть, знайомі основні труднощі організації процесу: вибір матеріалу, обладнання та виробничих площ. Про те, як зробити правильний вибір сировини, читайте у статті.
Головне у виробництві брикетів – сировина. Найпоширенішими її видами є:
Вид сировини та її якість в першу чергу впливають на якість фінального результату.
На якість брикету та його зовнішній вигляд великий вплив має розмір фракції: чим менше фракція, тим щільніший і якісніший брикет. Важливим у брикетуванні є вологість сировини. Для отримання товарного вигляду та правильного брикету вологість сировини має бути не вищою ніж 14%. Якщо вологість вища, то брикет не сформується.
При сушінні залишки вологи випаровуються. Таким чином, щоб отримати 1 тонну брикетів, використовують від 5 до 10 м3 сировини.
Єдиний матеріал, який не можна використовувати – суха тріска. Процес оброблення вологої тріски відрізняється кардинально, оскільки її подрібнюють перед сушінням і тільки потім видаляють вологу.
Стандартний прес, який здатний виготовляти брикети належної якості, мусить мати наступні функції та переваги.
Придбайте устаткування для виробництва паливних брикетів в «РМП БІОЕНЕРГІЯ» й ви отримаєте надійну техніку для організації свого виробництва.
от 20'692 грн/м2
от 20'692 грн/м2