ЖК RiverStone от 43'545 грн/м2
ЖК Крона парк 2 от 19'005 грн/м2
ЖК Montreal House скидки до 260 000 грн
ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2
ЖК Лавандовый от 19'647 грн/м2
КГ Новая березовка от 85'000 $
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2
ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!

Позовна заява про укладення трудового договору

 Позивач:  До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Власко Оксана Артемівна,
яка проживає за адресою: вул. Бакинських Комісарів,
буд. 24, кв. 129, м. ______________ ______________ обл.,
поштовий індекс _____
 Відповідач: Відкрите акціонерне товариство „Центральний універмаг”
вул. К.Маркса, буд. 173, м. ______________
______________ обл., поштовий індекс _____

Ціна позову: 200 гр. 00 коп.

Позовна заява
про укладення трудового договору,
і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу

27 червня 2005 року мені стало відомо, що у відкритому акціонерному товаристві „Центральний універмаг” м. ______________ звільнилася посада продавця промислових товарів ІІ категорії.
Маючи необхідну кваліфікацію і досвід роботи за спеціальністю, я в той же день звернулася до директора магазину Кудрявець Євгенії Петрівни із заявою про прийняття мене на роботу.
Заяву у мене прийняли, однак у зв’язку із наявністю малолітньої дитини - Власко Анастасії Іванівни, 19 жовтня 2004 року народження, в укладенні трудового договору відмовили.
Вважаю відмову незаконною, оскільки у відповідності з ч. 1 ст. 22, ч. 1 ст. 184 КЗпП України забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу з мотивів, пов’язаних з наявністю дітей віком до трьох років.
Якщо внаслідок відмови у прийнятті на роботу або несвоєчасного укладення трудового договору, працівник мав вимушений прогул, його оплата згідно з п. 6 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 06.11.92 р. „Про практику розгляду судами трудових спорів” провадиться стосовно до правил ч. 2 ст. 235 КЗпП про оплату вимушеного прогулу незаконно звільненому працівникові з дня його звернення до власника або уповноваженого ним органу з приводу прийняття на роботу.
Виходячи з цього, на день пред’явлення позову, відповідач зобв’язаний виплатити на мою користь заробітну плату за час вимушеного прогулу в сумі 200 гр. Свої вимоги у зазначеній частині я уточню після надходження від відповідача довідки про середню заробітну плату продавця промислових товарів ІІ категорії.
У відповідності з п. 1 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” робітники і службовці звільняються від сплати судового збору за позовами, що випливають з трудових правовідносин.
Крім доданих до заяви документів зазначені мною обставини зможе підтвердити Семенова О.І. та Іпатова О.В.
На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 22, ч. 1 ст. 184, ч. 2 ст. 232, ч. 2 ст. 235 КЗпП України, керуючись ч. 1 ст. 88, п. 5 ч. 6 ст. 130, ст. 143, п. 2 ч. 1 ст. 367 ЦПК України

прошу:

1. Зобов’язати відкрите акціонерне товариство „Центральний універмаг” м ______________ укласти зі мною трудовий договір про роботу продавцем промислових товарів ІІ категорії з 28 червня 2005 року.
2. Стягнути з відкритого акціонерного товариства „Центральний універмаг” м. _____________ на мою користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 200 гр.
3. Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.
4. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати.
5. Під час попереднього судового засідання вирішити питання про витребування у відповідача копії штатного розкладу, копії моєї заяви про прийняття на роботу і довідки про середню заробітну плату продавця промислових товарів ІІ категорії за останні два місяці, і виклик до суду свідків:
- Семенової Ольги Іванівні, яка проживає за адресою: вул. 6-ї Гвардійської дивізії, буд. 18, кв. 34, м. ______________ ______________ обл.,
- Іпатової Олени Василівни, яка проживає за адресою: вул.. Щербакова, буд.89, кв. 126, м. ______________ ______________ обл.

Додатки:

1. Копія трудової книжки.
2. Копія свідоцтва про присвоєння кваліфікації.
3. Копія свідоцтва про народження дочки.
4. Довідка з місця проживання.
5. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
6. Копія позовної заяви

„____”___________200__р. ______________Власко О.А.