Бесплатно после регистрации
ЖК Приватный от $715 за м2

Від чого залежить вартість грузоперевезення територією України

31.05.2023 | 10:19 Раздел: В Украине Источник: Meget

грузоперевезення в УкраїніОдним із напрямів діяльності компанії eLogist, який користується величезною популярністю, є транспортування різних вантажів територією України.

Професійна команда займається організацією доставки вантажів як з великих мегаполісів, так і з маленьких районних центрів. При цьому задіюються мультимодальні та комбіновані типи перевезень вантажів з використанням різних транспортних засобів.

Оперативним, надійним і вигідним способом доставки є автомобільний транспорт. Під час організації транспортування негабаритних, великовагових і нестандартних вантажів використовується також допоміжна техніка — спеціальні пристрої для навантаження і вивантаження. Логістична компанія eLogist пропонує своїм клієнтам такі переваги:

 1. Стабільність. Ми ведемо вигідну цінову політику, яку неодмінно оцінить кожен.
 2. Прозорість. Ціноутворення є зрозумілим, приховані платежі відсутні.
 3. Відкритість. Фахівці нададуть консультації, із задоволенням дадуть відповідь на запитання щодо формування тарифів, особливостей організації перевезень.

Ми повністю беремо на себе відповідальність за вирішення всіх нюансів, пов'язаних із безпечним транспортуванням вантажів.

Під час формування тарифів враховуються багато важливих критеріїв. Розрахунок вартості доставки вантажів у межах країни здійснюється з урахуванням таких моментів:

 • напрямок, куди потрібно здійснити доставку;
 • протяжність маршруту.
 • тип вантажу, його обсяг;
 • оптимальний вид транспорту;
 • труднощі вантажно-розвантажувальних робіт.

Також мають значення додаткові умови перевезень продукції, наприклад, необхідність дотримання певної температури, підтримання рівня вологості.

Переваги послуг транспортної компанії eLogist

Наші послуги досить популярні та затребувані. Це пов'язано з відсутністю в розпорядженні замовників потрібних видів транспорту. Досвідчена команда допоможе вирішити проблеми будь-якої складності, які пов'язані з організацією транспортування різних видів вантажів. До основних наших переваг варто віднести:

 • дотримання термінів поставки;
 • швидку подачу автотранспорту на завантаження;
 • страхування вантажів;
 • проведення обов'язкового технічного обслуговування транспортного засобу;
 • гнучкий підхід до кожного клієнта;
 • оперативне опрацювання заявок.

Вартість перевезення вантажів територією країни є демократичною, незалежно від віддаленості кінцевого пункту.

Які види вантажу перевозять територією України

Асортимент послуг компанії включає такі пропозиції:

 1. Перевезення різних товарів. До цієї групи входять як невеликі, так і великогабаритні вироби (меблі, побутова техніка, цінні папери).
 2. Транспортування важких предметів негабаритних розмірів. Найчастіше цією послугою користуються будівельні та промислові фірми, які перевозять будматеріали та обладнання з одного об'єкта на інший.
 3. Перевезення збірних вантажів. Послуга користується попитом у приватних осіб, які потребують доставки невеликих посилок. Вартість оренди транспорту ділиться на кілька людей, тому можна істотно заощадити.
 4. Транспортування сипучих вантажів. Для цього використовуються спеціальні закриті контейнери.

Вартість доставки вантажів по Україні, механіка перевезення та інші нюанси визначаються в індивідуальному порядку. Для отримання консультацій ви можете зв'язатися з нашими менеджерами в будь-який зручний час оп номеру 0 (800) 332 - 818. У нашому розпорядженні сучасний автопарк, тому доставка здійснюється регулярно без форс-мажорів.

Rss лента статей Просмотров: 482
image