Бесплатно после регистрации
Лучшие адвокаты найти или добавить
Лучшие нотариусы найти или добавить
Риелторы Киева выбрать компанию

Объявление №261442 - Продам участок коммерческие земли

Львовская область, Бродовский р-н, Дітківці, Центральна

+38 (095) 458-9094, +38 (063) 754-9791
Віталій, Хозяин
Открыть контакты
+38 (095) 458-9094, +38 (063) 754-9791
Віталій, Хозяин
12 225 грн/сот, торг, без комиссии

цена всего объекта:
$ 169200 / € 155817

Просмотров: 527
Обновлено: 31 авг 2023

Продаються 3 земельні ділянки Броди,Траса Київ -Чоп,

Земельный участок: 564 соток

Продається унікальна можливість володіти трьома земельними ділянками загальною площею 5.64 га, розташованими в одному масиві біля м. Броди, Львівської області. Цей незайманий куточок природи вражає своєю розкішшю та потенціалом для різноманітних проектів.
Завдяки ідеальному розташуванню, всього 1 км від м. Броди та траси Київ-Чоп, ці ділянки є ідеальним вибором для інвестицій та розвитку. Вони знаходяться у зручній доступності до ключових комунікацій, що забезпечує легкий доступ до міста та основних транспортних магістралей.
Неабияким плюсом є наявність комунікацій поруч, що дозволить ефективно впроваджувати будь-які ідеї та проекти на цих ділянках. Не лише планування, але й природні ресурси роблять це місце особливим. Зокрема, на одній з ділянок виявлені поклади піску орієнтовно кубомасою 120 тис. кубів, що може стати важливим ресурсом для будівельних та інших галузей. Крім того, на ділянці знаходяться насадження соснових дерев, створюючи природню зону відпочинку та забезпечуючи екологічний баланс.
Рівний доїзд до ділянок забезпечує комфортне переміщення і доступ до різних частин масиву. Великий потенціал для розвитку дозволить реалізувати ваші проекти та ідеї з найкращою вигодою для вас.
Ці ділянки надають можливість змінити їх земельне призначення на будь-яке цільове, відповідно до вашого бажання та планів. Це відкриває безмежні можливості для інвестування, розвитку аграрних проектів, створення відпочинкових зон або будівництва.
Не втрачайте цю унікальну можливість стати власником цих земельних ділянок в престижному місці з великим потенціалом. Ціна всього лише 300 доларів за сотку, що робить цей пропозицію особливо вигідною.
Запрошуємо вас до співпраці та відкриття нових горизонтів у світі можливостей цих земельних ділянок. Не вагайтеся зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації та організації перегляду цього захоплюючого місця.

image