цена всего объекта:
$ 131000 / € 120543
О доме: 1/1 эт., новый
Помещение: 104.5м2, дизайнерский ремонт, высота потолков 5.0м, свободная планировка
Продаж, ГОТОВИЙ БІЗНЕС. Будівля 104,5м2 з Орендарем + перспектива добудови 55 м ?. мМиколаїв. Корабельний р-н
Продаж новий (РІК забудови 2020 ) готовий інвестиційний об'єкт – комерційне приміщення з Орендарем, що вже діє, та можливістю розширення.
Ключові переваги:
--Стабільний орендний потік – довгостроковий орендар , щомісячна солідна орендна плата із щорічним збільшенням на 10%.
-- Юридична готовність до розширення – всю необхідну дозвільну документацію для будівництва додаткових 55 м? вже отримано.
-- Відмінна інфраструктура та локація – висока прохідність, зручний під'їзд для клієнтів та кур'єрів.
-- Усі комунікації підведені – нема додаткових витрат на підключення води, електрики, каналізації.
-- Потенційний додатковий прибуток – можливість здати в оренду нове добудоване приміщення, збільшивши загальну рентабельність та швидко повернути інвестицію
Фактично, Ви купуєте не тільки приміщення, а бізнес, що розвивається з гарантованим пасивним доходом і потенціалом зростання.
Готові обговорювати всі деталі та організувати перегляд .
Справедлива Ціна продажу 104,5 м2= 131 000уе= 1253 уе/м2 або найкраща цінова пропозиція
*Покупець комісію НЕ платить!*
Чекаємо дзвінка тільки Покупця !
запис на показ за тел \ вайбер 9.00-20.00
Показ приміщення в Робочі дні і Світлий час доби.