цена всего объекта:
$ 40000 / € 36953
О доме: 8/10 эт.
О квартире: 37/15/11м2
Пропонується до продажу 1к квартира в ЖК "Оптимісто". Будинок введений в експлуатацію, ключі на руках, можна заходити на ремонт.
8й поверх, 4секція, площа 37.4 /15,6/11,8 м?.
Квартира обладнана:
-двоконтурний котел Bosch
-двоконтурні енергозберігаючі склопакети Rehau
-радіатори Kermi (Німеччина)
- кошики під кондиціонери
-капітальні вхідні двері, які не потребують заміни
-труби опалення і води Upanor(Німеччина)
-підлога ідеально рівна, після будівельників
-у ванній - гідрозахист підлоги -плівка під стяжкою
- панорамні вікна на балконі, який знаходиться на кухні.
Будинок комфорт-класу, закритого типу, без автомобілів у внутрішньому дворі. Під'їзд має два входи, з зовнішнього і внутрішнього двору. В під"їзді встановлені японські ліфти. В дворі зроблений ландшафтний дизайн, є дитяча площадка, тенісний стіл, футбольне, баскетбольне поле, та красивий фонтан. Вам буде де провести час з дітьми. Карткова система входу. На території цілодобове відеоспостереження.
До метро Теремки 5хв на авто. Біля будинку зупинка, пішохідний перехід. На першому комерційному поверсі багато магазинів, кафе, салонів краси і т.д. Внутрішній двір оснащено спортивними та дитячими майданчиками, різноманітними насадженнями, фонтаном, місцями для відпочинку. Поряд з будинком стоянка, торговий центр Мегамаркет, великий супермаркет, кінотеатр. Додатково можу надати дизайнерський план розміщення меблів та освітлення
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-570-229-MG.