ЖК Krona Park II от 890 $/м2, Бровары
ЖК Industrial (Днепр) от $1000 за м2
Без ограничений после регистрации
ЖК Идея от 760 $/м2
ЖК Illinsky House от 3500 $/м2
ЖК Kandinsky Odesa квартиры от 2030 $/м2
Клубный дом Nobility квартиры от 3210 $/м2

Объявление №483379 - Продажа домов Дома, коттеджи

Ивано-Франковская область, Надворнянский р-н, село Поляниця

+38 (050) 162-2892
Анастасія, Посредник
Открыть контакты
+38 (050) 162-2892
Анастасія, Посредник
25 308 000 грн, торг, без комиссии

цена всего объекта:
$ 600000 / € 519138

Просмотров: 1175
Обновлено: 18 окт 2022

Комплекс 2 будинки котеджі Карпати, готовий бізнес Буко

О доме: 600/400/50 м2, кол-во этажей - 5, материал - кирпич, 2015 года постройки, участок 6 соток;
евроремонт, мебель

Продається готовий бізнес з двох котеджів в селі Поляниця за 2 км до ГК Буковель, на другорядній тихій вулиці з хорошим під’їздом до будинків та власною парковкою.
Мають високі оцінки та багато гарних відгуків на букінгу та Гуглі.
1 котедж функціонує з 2007 року та має 6 кімнат, 5 сан вузлів, загальний зал з каміном, кухню,лижну кімнату, дві кімнати персоналу, котельню з пелетним котлом та повною автоматизацією процесу опалення, бойлери на 300 л та 80 л .
загальна площа котеджу 210 кв. метрів 2 поверхи.
2 котедж функціонує два сезони, монолітно каркасний будинок на 5 поверхів та загальною площею 400кв метрів, свіжий та якісний ремонт в стилі лофт, з дорогою сантехнікою Grohe та системою опалення фірми Danfoss та пелетним котлом Red Compact Італія.Всі зони з плитковим покриттям мають підігрів підлоги. В будинку на першому поверсі рецепція, лижна кімната, пральня, котельня, та сауна(не закінчена), на другому та третьому поверсі по 3 номери - двох, тьох та чотирьохмісний (двохкімнатний),в кожному номері свій санвузол, на 4 поверсі загальний зал з каміном та великим балконом, санвузол для персоналу та гостей, кімната персоналу та кухня з професійним обладнанням, на 5 поверсі є можливість зробити ще два номери.
Комунікації комплексу - автономна каналізація, передня та задня парковка на 10 авто, задній двір з альтанкою та гідроізольованою водоймою для запасу води на 25 тон, криниця з автоматичною перекачкою води в водойму. опалення в кожному котеджі окреме - пелетне, підведений оптиковолоконний швидкісний інтернет, а також в кожній кімнаті супутникове телебачення Віасат.
Окремі лічильники електроенергії в 1 котеджі на 12 кВт однофазний, в 2 котеджі трифазний на 15 кВт.
фотографії можна переглянути в інтернеті за запитом Friend"s house bukovel та котедж Каринтія
за роки роботи напрацьовано багато постійних клієнтів, та відгуків на сайтах Букінг (2 оцінки 10) та гугл картах
Більш детальна інформація за телефоном

image