ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2
ЖК RiverStone от 43'545 грн/м2
ЖК Montreal House скидки до 260 000 грн
ЖК Лавандовый от 19'647 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!
ЖК Крона парк 2 от 19'005 грн/м2
КГ Новая березовка от 85'000 $
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2
ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2

Договір довічного утримання

Договір довічного утримання

Місто Київ, дві тисячі четвертого року, березня місяця, _____ числа.

Ми, що нижче підписалися – ПІБ_1, ІН ____, 09 жовтня ___ року народження, що постійно мешкає в м. Києві, вул. ___, ___, кв.___, надалі Відчужувач, з одного боку
та - ПІБ_2, ІН ______, яка постійно мешкає в м. Києві, проспект ____, ___кв. ___, надалі Набувач, з іншого боку, уклали цей договір про таке:

1. Відчужувач передає у власність, а Набувач приймає належну Відчужувачу квартиру № ____ (___), в будинку № _____(___) по вулиці _____ в місті Києві, взамін чого Набувач зобов'язується забезпечувати Відчужувача довічним утриманням. Право власності на вказану квартиру переходить до Набувача після державної реєстрації цього договору.

2. Відчужувана квартира належить Відчужувачу на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого ____, державним нотаріусом ___ київської державної нотаріальної контори 09.12.__року, за реєстр. № ____та зареєстрованого в Київському міському бюро технічної інвентаризації 12.12.___року, за № ___.

3. Квартира складається з однієї жилої кімнати, загальною площею 41,00 (сорок один) квадратний метр, жилою площею 19,70 (дев’ятнадцять цілих сімдесят сотих) квадратних метрів.

4. Відповідно до відомостей, викладених у довідці-характеристиці, виданій Київським міським БТІ ___.03.2004 р., № ____, вартість квартири, що відчужується, становить 7149 гривень 00 коп.

5. Сторони оцінюють квартиру в 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень 00 коп.

6. За цим договором Набувач зобов’язується :

6.1 в межах вартості матеріального забезпечення довічно утримувати Відчужувача;
6.2 надати Відчужувачу довічне безоплатне користування всією вищевказаною квартирою без права постановки на реєстраційний облік та проживання в ній сторонніх осіб
6.3 після смерті Відчужувача поховати її з додержанням прийнятих громадських та християнських звичаїв.

7. Вартість матеріального забезпечення оцінена сторонами в 200 (двісті) гривень в місяць. В разі зміни встановленого державою розміру неоподаткованого мінімуму доходів громадян, за розмір який сторони приймають суму соціальної пільги за Законом України „Про оподаткування доходів фізичних осіб” - ця сума відповідно змінюється. Сума матеріального забезпечення підлягає щомісячному зарахуванню на рахунок № ____в ___відділенні Ощадбанку № ____, а в разі якщо за станом здоров’я Набувач не може самостійно їх одержати – на руки під розписку про одержання.

8. За рахунок суми матеріального забезпечення і в межах її вартості, за замовленням Відчужувача, Набувач зобов’язаний придбати і безоплатно доставити до місця її проживання, - продукти харчування, одяг, медикаменти або забезпечити надання побутових послуг. Про прийняття таких речей або послуг в рахунок вартості матеріального забезпечення за цим договором Відчужувач має надати відповідну розписку. В разі термінової необхідності, через стан здоров’я Відчужувача, Набувач за погодженням з Відчужувачем зобов’язаний передати наперед необхідну для лікування суму.

9. Цей договір може бути розірваним за згодою сторін, а в разі невиконання його умов і відмови від добровільного розірвання однією із сторін - в судовому порядку.

10. Відчужувача свідчить, що відчужувана квартира до цього часу нікому не продана, не подарована, не заставлена, не здана в оренду, під податковою заставою, забороною (арештом) не перебуває. Судових спорів про неї немає.

11. Витрати за нотаріальне оформлення договору оплачує Набувач.

12. Цей договір складено в 3-х примірниках, один з яких залишається в справах приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, а інші видаються сторонам.

13. Зміст ст.ст. 334, 535, 602, 744-758 Цивільного кодексу України сторонам нотаріусом роз’яснено.

14. Цей договір після його підписання сторонами і нотаріального посвідчення підлягає державній реєстрації. Після державної реєстрації договір вважається укладеним.

ПІДПИСИ:

ВІДЧУЖУВАЧ
НАБУВАЧ

Місто Київ, ___березня 2004 року.
Цей договір посвідчено мною, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.
Договір підписано сторонами в моїй присутності. Особу сторін, які підписали договір встановлено, їх дієздатність, а також належність гр. ПІБ_1, квартири, яка відчужується, перевірено.
У відповідності зі ст. 182, 745 Цивільного кодексу право власності і цей договір підлягають державній реєстрації
Зареєстровано в реєстрі за № __________.
Одержано плати : 1% від суми договору – 500 (п’ятсот) гривень.

Приватний нотаріус

Заборона

____березня 2004 року, мною, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу, на підставі ст.73 Закону України “Про нотаріат” і Указу Президента України “Про врегулювання діяльності нотаріату в Україні” від 23.08.98 року, в зв’язку з посвідченням цього договору довічного утримання, накладається ЗАБОРОНА ВІДЧУЖЕННЯ квартири № __, в будинку № ___по вулиці ___в місті Києві, яка належить гр. ПІБ_2, до припинення договору довічного утримання.
Зареєстровано в реєстрі заборон № ___
Одержано плати – 5 гривень.

Приватний нотаріус

Источник: Meget
Перепечатка материалов только с письменного разрешения редакции