ЖК RiverStone от 51'150 грн/м2
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!
ЖК Montreal House от 56'129 грн/м2
ЖК Лавандовый от 21'000 грн/м2
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $
ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2
ЖК Крона парк 2 от 20'150 грн/м2
ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2
Кришталеві джерела Рассрочка на 24 мес!

Договір дарування садового будинку та земельної ділянки

Нотаріальний зразок договору дарування садового будинку та земельної ділянки

Місто Київ, дві тисячі четвертого року, лютого місяця, _____ числа.

Ми, ПІБ1, (ІН 11111111), яка мешкає в. М. Києві, вул., , кв. 92, іменована далі “Дарувальник”,, з одного боку, та

ПІБ2 (ІН_____), яка мешкає в м. Києві, вул. ____, __кв. 106, іменована далі “Обдаровувана”, з другого боку,
попередньо ознайомлені з вимогами чинного законодавства щодо дійсності угод, уклали цей договір про таке:

1. Дарувальник передає безоплатно у власність Обдаровуваної садовий будинок з надвірними спорудами № ___(___), з будівлями та спорудами, що знаходяться в садовому товаристві „_____”, _____ (колишній ____) район, урочище ____, по вулиці ___, ___(_____) в місті Києві, та земельну ділянку на якій він розташований.

2. Зазначені :

2.1 садовий будинок належить Дарувальнику на підставі Свідоцтва про право власності, видане Харківською райдержадміністрацією м. Києва 15.08.____р., на підставі розпорядження Органу приватизації житла Харківської райдержадміністрації м. Києва СБ № ___від 21.07.___р. та зареєстрованого в Київському міському БТІ 19.10.____року, № ____.
2.2. земельна ділянка - належить Дарувальнику на підставі Державного акту на право приватної власності на землю, виданого Київською міською Радою 10 листопада ____року на підставі рішення Київської МР № ____від 17 грудня ____року зареєстрованого в Книзі запису актів державних актів на право приватної власності на землю за № ____.

3. Місце розташування земельної ділянки : місто Київ, Дарницький район, вулиця ___, ___, ділянка № ___ СТ “___”. Кадастровий номер _____. Цільове призначення – для ведення садівництва.

4. Садовий будинок, що є предметом цього договору складається з будинку (літера А”), житловою площею 28,70 (двадцять вісім цілих і сімдесят сотих) кв. м, загальною 59,60 кв. метрів; душа (літера Б), вбиральні (літера В), споруджень (№1,2,). Рік побудови садового будинку ___.

5. Садовий будинок та земельна ділянка оцінені сторонами : 9500 гривень (дев’ять тисяч п’ятсот), в т.ч. садовий будинок 9000 гривень, земельна ділянка – 500 (п’ятсот) гривень.

6. Відповідно до відомостей, викладених у довідці-характеристиці, виданій Київським міським БТІ ___.02.2004 р. за № ____, вартість садового будинку становить 8715 гривень 00 коп. Згідно з довідкою ФС-______/2004 про нормативну грошову оцінку з/д - її вартість становить 423, 31 гривень.

7. Дарувальник стверджує, що вона має усі права власника щодо вільного розпорядження садовим будинком та земельною ділянкою, які є предметом цього договору. На момент укладення цього договору відсутні будь-які співвласники, відсутні претензії третіх осіб. Предмет дарування нікому іншому не відчужений, не є внеском до статутного фонду товариств, в оренду не переданий, не заставлений, в податковій заставі спорі і під забороною /арештом/ не перебуває.

8. Дарувальник зобов’язується звільнити 10 дів після нотаріального посвідчення цього договору.

9. Право власності на садовий будинок і земельну ділянку від власних речей і передати її Обдаровуваній для користування протягом 10 дів після нотаріального посвідчення цього договору.

10. Право власності на садовий будинок і земельну ділянку, що даруються, переходить до Обдаровуваної з моменту передачі дарунка, про що буде свідчити одержання Обдаровуваною цього договору після його нотаріального посвідчення.

11. Витрати пов’язані з посвідченням цього договору несе Обдаровувана.

12. Зміст ст. ст. 190 Кримінального кодексу України; п. ”є” ст. 1.3., ст. 1.10, ст.. 14 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”, ст.ст. 717-728 Цивільного кодексу України, нам, що підписали договір, нотаріусом роз’яснено.

13. Цей договір складено в двох примірниках, один з яких призначається для зберігання у справах приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ________, а другий видається Обдаровуваній.

14. Договір є підставою для видачі Обдаровуваній Державного Акту на право приватної власності за земельну ділянку.

ПІДПИСИ :

ДАРУВАЛЬНИК
ОБДАРОВУВАНИЙ

Місто Київ , ____ лютого 2004 року.
Цей договір посвідчено мною, , приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.
Договір підписано сторонами у моїй присутності. Особу сторін, які підписали цей договір встановлено, їх дієздатність, а також належність гр. __ садового будинку та земельної ділянки, що відчужуються, перевірено.
Відповідно до вимог ст. 182 Цивільного кодексу України, право власності підлягає державній реєстрації..
Зареєстровано в реєстрі за № ______.
Одержано плати 1 % від суми договору – 107 (сто сім) гривень.

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

Источник: Meget
Перепечатка материалов только с письменного разрешения редакции