Лучшие адвокаты найти или добавить
Риелторы Киева выбрать компанию
Лучшие нотариусы найти или добавить
Бесплатно после регистрации

Заява про залучення до участі у справі третьої особи

До ______________ міськрайонного суду
_________________області

Кирилюк Анни Петрівни,
яка проживає за адресою:
вул. Пролетарська, буд. 155, кв. 218
м. ___________ ____________ обл.,
поштовий індекс _____

Заява
про залучення до участі у справі третьої особи

10 лютого 2004 року на повороті біля зупинки по вул. Некрасова у м. ______________ мій автомобіль зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2109, реєстраційний № 33-16 СУ, який належить товариству з обмеженою відповідальністю „Науково-виробничій фірмі „Крок”.
Внаслідок зіткнення мій автомобіль було пошкоджено і вартість його ремонту складає 2000 гр.

Винним у дорожньо-транспортній пригоді був визнаний водій товариства з обмеженою відповідальністю „Науково-виробничої фірми „Крок” Кулик Іван Іванович.
У відповідності з ч. 1 ст. 1172 Цивільного кодексу України юридична або фізична особа відшкодовує шкоду, завдану їхнім працівником під час виконання ним своїх трудових обов’язків.

У зв’язку з цим, 12 травня 2005 року я звернувся до ______________о міськрайонного суду з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю „Науково-виробничій фірмі „Крок” про відшкодування завданої мені шкоди.

У разі задоволення зазначеного позову у відповідача виникне право зворотної вимоги до Кулика Івана Івановича у розмірі виплаченого відшкодування, оскільки працівники, які заподіяли шкоду у нетверезому стані, відповідно до ст. 130, п. 4 ст. 134 КЗпП України несуть матеріальну відповідальність перед підприємством у повному розмірі.

Виходячи з цього, його необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.

На підставі викладеного й у відповідності з ч.1, 2 ст. 35, ч. 6 ст. 36 ЦПК України

прошу:

залучити до участі у справі №2-237/05 за моїм позовом до товариства з обмеженою відповідальністю „Науково-виробничій фірми „Крок” про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог Кулик Івана Івановича, який проживає за адресою: вул. Некрасова, буд. 16, кв. 105, м. ______________ ______________ області, поштовий індекс 41100.

„____”___________200__р. ___________Кирилюк А.П.