Лучшие адвокаты найти или добавить
Риелторы Киева выбрать компанию
Лучшие нотариусы найти или добавить
Бесплатно после регистрации

Відзив на позовну заяву у справі

До господарського суду ____________ області
вул. Рибалко, буд. 2, м. Суми,
поштовий індекс 40477

Відкритого акціонерного товариства «Зірка»
вул. Ивановського, буд. 21, м. ____________
____________ обл., поштовий індекс _____

Відзив на позовну заяву у справі №____

Позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю «Лотос» ми визнаємо частково в сумі 682 гр. 74 коп. з наступних підстав.

15 березня 2004 року ми купили у позивача товарно-матеріальних цінностей на суму 89000 гр. і зобов’язалися в строк до 20 березня 2004 року оплатити їх.

Однак у зв’язку з відсутністю коштів свої зобов’язання ми не виконали і прострочили оплату на двадцять днів.

За допущене порушення позивач нарахував нам пеню з розрахунку 0,5 % від несплаченої суми за кожний день прострочення в сумі 8900 гр.

Вважаємо зазначений розрахунок помилковим, оскільки у відповідності із ст. ст. 1, 3 Закону України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» платники грошових коштів сплачують на користь одержувачів цих коштів за прострочку платежу пеню в розмірі, що встановлюється за згодою сторін, але не вище подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

З огляду на це, сума пені, яку ми зобов’язані сплатити на користь позивача складає 682 гр. 74 коп. /89000 гр. (вартість купленого товару) : 365 днів : 100 % х 14 % (подвійна облікова ставку НБУ в березні - квітні 2004 р.) х 20 днів (кількість днів прострочення).
На підставі викладеного й у відповідності із ст. 59 ГПК України

прошу:

позов товариства з обмеженою відповідальністю «Лотос» до нас про стягненні пені за несвоєчасне перерахування оплати вартості товарно-матеріальних цінностей задовольнити частково в сумі 682 гр. 74 коп.

Додаток:

1. Копія відзиву на позов.

Голова правління ВАТ «Зірка» __________________Свиридов О.О.