ЖК Madison Gardens от 19'503 грн/м2
ЖК Ливерпуль Хаус от 19'400 грн/м2
ЖК Новая Конча Заспа квартиры от 24'000 $
КГ Новая березовка от 85'000 $
ЖК Montreal House скидки до 260 000 грн
ЖК Крона парк 2 от 19'005 грн/м2
ЖК Vlasna от 19'500 грн/м2
ЖК Лавандовый от 19'647 грн/м2
ЖК RiverStone от 43'545 грн/м2
ЖК ILLINSKY HOUSE Выгодная рассрочка!

Договір про надання туристичних послуг

м. Київ “____”__________2001р.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Зірочка”, надалі – Турфірма, в особі директора Иванова Ивана Ивановича, що діє на підставі Статуту, з одного боку, та громадянин Васильев Василий Васильевич, надалі – Споживач, який мешкає за адресою: 01002, м. Київ, вул. Космонавтів, 18 кв. 20, з другого боку, які надалі іменуються Сторони, уклали цей Договір про таке:

1. Предмет Договору

1.1. Турфірма зобов’язується надати Споживачеві туристичні послуги, а Споживач зобов’язується ці послуги сплатити на умовах і в строк, визначені цим Договором.
1.2. Під туристичними послугами Сторони розуміють:
1.2.1. Організація перельоту за маршрутом **–****–**;
1.2.2. Оформлення закордонного паспорту та візи;
1.2.3. Зустріч в аеропорту та доставка до готелю та доставка до аеропорта;
1.2.4. Розміщення в отелі класу “++”;
1.2.5. Організація спортивно-культурного відпочинку;
1.2.6. Страхування життя і майна Споживача;
1.2.7. надання інформаційно-рекламного обслуговування.

2. Обов’язки та права Турфірми

2.1. Туристична фірма зобов’язується оформити Споживачеві закордонний паспорт та відкрити йому візу до ****;
2.2. Турфірма зобов’язується організувати перельот Споживача до місця відпочинку та в зворотньому напрямку. Турфірма зобов’язана представити Споживачеві на вибір схему маршрутів (в разі, якщо немає прямого рейсу) та розклад, який би узгоджувався з датою планованого прибуття в ****. Названа інформація доводиться до відома Споживача не пізніше, ніж за 15 діб до планованого від’їзду – по телефону. Вимоги до перльоту – бізнес-клас.
2.3. Турфірма забезпечує зустріч Споживача в аеропорту **** та перевезення його до місця планованого розміщення. Зустрічаюча особа обов’язково має володіти українською або російською мовами.
2.4. Турфірма бронює для Споживача місце в отелі класу “++”. Вимоги до готелю: одномісний номер з усіма зручностями; кондиціонер, бар, телефон, телевізор. Строк проживання – 24 доби.
2.5. Турфірма гарантує Споживачеві участь в екскурсіях: (...) у складі групи з 10 чоловік (надається гід); можливість займатись підводним полюванням (протягом 1 тижня; організацію знаряддя і відповідні дозволи бере на себе Турфірма), а також відвідувати рекреаційні заклади.
Турфірма надає Споживачеві всю інформацію, необхідну для здійснення туру:
2.5.1. Інформацію щодо правил перетину державного кордону, правил проходження митного контролю; інформацію щодо кількості представленої до провозу валюти та поради щодо найбільш зручної форми здійснення розрахунків;
2.5.2. Інформацію щодо безпечних та загальноприйнятих правил поведінки в ****, основних заборон;
2.5.3. Інформацію щодо набору сплачених послуг і послуг, які є додатковими і вимагають додаткової оплати (наприклад, за користування баром в готельному номері справляється додаткова плата; користування телефоном не входить в оплату за проживання; окремі канали телемовлення є приватними – їх замовляють і транслюють Споживачеві за додаткову плату тощо).
2.6. Турфірма здійснює страхування життя і майна Споживача шляхом укладення відповідного договору страхування зі страховою організацією. При укладенні такого договору Турфірма зобо’язана максимально врахувати інтереси Споживача.
2.7. Турфірма надає довідкову інформацію стосовно мережі закладів торгівлі та дозвілля в зоні розташування готелю.
2.8. Турфірма забезпечує Споживача контактними телефонами своїх партнерів по організації туру в країні місця перебвання на випадок непередбачених обставин.

3. Обов’язки та права Споживача

3.1. Споживач зобов’язаний сплатити туристичні послуги на умовах і в строк, визначені цим Договором.
3.2. Споживач зобов’язаний надати документи (належним чином завірені копії) для оформлення закордонного паспорту та оформлення візи.
3.3. Споживач зобов’язаний виконувати всі рекомендації Турфірми стосовно перебування в **** та дотримуватись елементарних правил безпеки.
3.4. Споживач самостійно провадить замовлення і оплату послуг, які не входять до обраного ним туру та не передбачені цим Договором і не сплачені ним.

4. Оплата

4.1. Вартість передбаченим цим Договором послуг становить – ________ гривень. Зазначена сума є остаточною до сплати і не передбачає коригування на суму будь-яких додаткових послуг або обов’язкових платежів (включаючи ПДВ, митних платежів та сплати за відкриття візи тощо).
4.2. Сума, визначена в п. 4.1. цього Договору підлягає сплаті через касу Турфірми з оформленням прибуткового касового ордеру, або безпосередньо на розрахунковий рахунок Турфірми.
4.3. Строк оплати – не пізніше 10 днів з моменту підписання цього Договору. В разі неоплати послуг протягом встановленого строк цей Договір вважається таким, що не укладено.

5. Відповідальність Сторін

5.1. Турфірма гарантує споживачеві вчасне і якісне надання послуг в повному обсязі.
5.2. Турфірма не несе відповідальності, якщо Споживач зазнав шкоди, діючи всупереч умовам цього Договору та рекомендаціям фірми.

6. Адреси та реквізити сторін

________________________________