ЖК Приватный от $715 за м2
Бесплатно после регистрации

Будівництво, електромонтажні роботи - ТОВ ІБК Євротехнології

24.10.2019 | 11:00 Раздел: Строительство Источник: ТОВ ІБК Євротехнології

У наш час складно уявити будівлю без проведених електромонтажних робіт. Саме від їх якості залежить повноцінна подальша експлуатація об'єкта. Правильно створений проект, його впровадження і запуск – важливі етапи, які є основою для правильного функціонування електросистем надалі.

ТОВ ІБК Євротехнології – інвестиційна компанія нового покоління, яка займається будівництвом житлових і не житлових об'єктів різної складності. Даний напрямок – не єдиний вектор роботи організації. Одним із стратегічних напрямків є надання послуг у сфері електромонтажу.

Наші фахівці допоможуть у вирішенні завдань, пов'язаних з такими напрямками, як:

  • системи пожежогасіння
  • системи протидимного захисту
  • системи оповіщення про пожежу
  • системи телекомунікації та зв'язку

Наша мета – забезпечення клієнтів якісною роботою, від якої часто залежить здоров'я і безпека людей.

Також, ми надаємо послуги з:

  • встановлення електромереж
  • високовольтного силового обладнання
  • пуско-налагоджувальних робіт

Вибираючи підрядника для виконання перелічених завдань, слід врахувати, що роботи вимагають не лише спеціальних навичок і досвіду, але і ще і наявності необхідних допусків у фахівців для роботи з напругою.

Наша команда складається з кваліфікованого персоналу. Ми виконуємо комплекс робіт, починаючи з моменту розробки і до здачі його в експлуатацію. Багаторічний досвід в цьому напрямку дозволяє пишатися своїми проектами. В арсеналі вже зданих об'єктів – великі торгові центри, офісні приміщення та житлові будинки. Компанія пропонує кращі умови співпраці і команду професіоналів для роботи над вашим замовленням. Індивідуальний підхід і готовність до нетривіальних ідей – наші переваги.

ТОВ ІБК Євротехнології – це широкі можливості у сфері будівництва та реконструкції із застосуванням сучасних технологій та напрацьованого досвіду. Ми знаємо, як працювати без зривів термінів і виконувати роботу якісно і на високому професійному рівні. Нас цінують за надійність і відповідальність. Наша мета – сучасні об'єкти, якими можна пишатися.

Звертайтесь, ми виконаємо проект з урахуванням всіх запитів та побажань замовника. З нами надійно!

Rss лента статей Просмотров: 4212
image