Бесплатно после регистрации
Лучшие адвокаты найти или добавить
Лучшие нотариусы найти или добавить
Риелторы Киева выбрать компанию

Як ефективно та швидко зняти старі шпалери зі стін

16.05.2024 | 12:13 Раздел: Интерьер и дизайн Источник: meget.kiev.ua

Прийшов час змінити атмосферу в вашій кімнаті та позбутися від застарілих шпалер? Магазин шпалер Malina Design Studio радить вам професійно і швидко зняти старі шпалери, щоб зробити місце для нових, стильних оновлень. Ось детальна інструкція та корисні поради, як виконати цю задачу легко та без зайвого стресу.

Етап №1 Підготовчі роботи

Malina Design магазин шпалерПершим етапом у процесі видалення старих шпалер є підготовчі роботи. Перш ніж розпочати зняття шпалер, важливо підготувати робоче місце. 

Зберіть необхідні інструменти:

  • Шпатель
  • Валик або губка
  • Вода в пульверизаторі або відро
  • Велике полотно або газети для захисту підлоги

Переконайтеся, що електричні розетки та вимикачі знімуться з електропостачання для безпеки. При необхідності захистіть підлогу або меблі за допомогою поліетиленового покриття. Готуйтеся до зняття шпалер, щоб зробити процес ефективним та безпечним. Покрийте підлогу та меблі непроникним матеріалом, щоб запобігти забрудненню та пошкодженню.

Етап №2 Зняття верхнього шару

На другому етапі, зняття верхнього шару шпалер, важливо визначити, який тип шпалер ви маєте справу. Якщо ваші шпалери мають водостійкий верхній шар, ви можете використовувати шпатель або ріжучий інструмент для створення отворів або подряпин на поверхні, що дозволить проникнути розчину для відв'язування клею. 

Якщо шпалери не мають водостійкого верхнього шару, можливо, вам знадобиться проколоти їх ножем або перфоратором, щоб забезпечити проникнення розчину до клею. Почніть з кутів та країв кожного аркуша шпалер і працюйте плавно, рухаючись вниз або вгору, відокремлюючи верхній шар від основи. Дотримуйтеся обережності, щоб не пошкодити стіни, особливо якщо вони виконані з гіпсокартону або м'яких матеріалів. Розгляньте використання пароочисника для розм'якшення клею та полегшення процесу зняття верхнього шару шпалер.

Етап №3 Видалення залишків клею

Наступним кроком є видалення залишків клею з поверхні стін. Для цього можна використовувати спеціальні засоби для видалення клею, які доступні в магазинах будівельних матеріалів. Нанесіть засіб на стіну за допомогою валика або щітки і дайте йому відпрацювати протягом часу, вказаного на упаковці. Після цього використовуйте шпатель або м'яку губку, щоб зняти м'які клаптики клею з поверхні. Потрібно працювати систематично, обробляючи одну невелику ділянку за один раз. 

Етап №4 Миття стін

Після видалення шпалер промийте стіну вологою губкою або валиком, щоб видалити залишки клею та випадкових фрагментів.

Також вам будуть корисні наступні поради:

  • Використовуйте гарячу воду для промивання стін, це допоможе розм'якшити клей і полегшити процес видалення.
  • Якщо шпалери дуже старі або застарілі, можливо, вони будуть видалятися кількома шарами. Потрібно бути терплячим і працювати по одному шару за раз.
  • Уникайте використання грубих абразивних матеріалів, які можуть пошкодити стіну.

Заключення

Видалення старих шпалер може здатися складним завданням, але з правильними інструментами та підходом це може бути легко та швидко. Слідуйте нашій інструкції та порадам, і ви зможете швидко позбутися застарілих шпалер та готуватися до оновлення вашого приміщення з новими шпалерами від Malina Design Studio.

Rss лента статей Просмотров: 632
image